Bfgoodrich Opona całoroczna all terrain t/a ko2 rwl 255/70 r16 120s (3528703468387)

od 675,34 PLN

oszczędzasz do 2%
Szerokość przekroju: 255 • Wysokość profilu: 70 • Średnica osadzenia: R16 • Indeks nośności: 120 • Indeks prędkości: S

BF Goodrich ALL Terrain T/A KO2 255/70R16 120/117S TL opona terenowa letnia

etykieta ( F, B, 2)), 74dB )

Opona BF Goodrich All Terrain T/A KO proponuje idealną przyczepność i hamowanie zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Sprawdza się na wszystkich rodzajach podłoża. Dzięki nim w każdej chwili możemy skręcić z autostrady i radować się jazdą po bezdrożach. Podczas jazdy terenowej istotnie znaczna jest przyczepność i kontrola trakcji na rozmaitym podłożu.

Pojazd zaopatrzony w opon BF Goodrich All Terrain T/A bez problemów poradzi sobie jednocześnie na gładkich, skalistych jak i piaszczystych nawierzchniach. Opona korzystnie sprawdza się na zwykłych, utwardzonych drogach. Czyni to z niej produkt uniwersalny.

W oponie BF Goodrich All Terain T/A KO wykorzystano kilka najnowocześniejszych technologii, które zasadniczo poprawiły właściwości opony.

Jedna z nich to system TriGard. Jest to potrójna poliestrowa osnowa radialna, która gwarantuje wysoką solidność na uszkodzenia mechaniczne i odporność opony. Budowa rodzaju ShoulderLock gwarantuje o 40% szersze barki opony, dzięki którym samochód prowadzi się pewnie i skrupulatnie podczas jazdy na wprost. Należycie opony radzą sobie w trakcie pokonywania zakrętów. Usztywniono na dodatek budowę ściany bocznej opony. Krawędzie bieżnika są odporniejsze na ścieranie, co skutkuje długimi przebiegami. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie podwójnego stalowego opasania.

oryginalna rzeźba bieżnika opony BF Goodrich All Terain T/A KO wyekwipowana została w liczne kanały, które sprawnie radzą sobie z wodą i błotem. Potężne klocki na całej powierzchni bieżnika posiadają specjalny profil, który gwarantuje równomierne zużycie. Zaopatrzono je też w uzupełniające nacięcia, które rozszerzają przyczepność na asfalcie, a także skalistym podłożu.

BF Goodrich All Terain T/A KO to letnia opona terenowa. Dedykowana jest w jednakowym stopniu do jazdy szosowej i terenowej. Szczególnie należycie radzi sobie w samochodach wielozadaniowych, które wykorzystywane są zarówno do przemieszczania się jak i do prac w terenie.