Goodyear Vector 4Seasons G2 155/70 R13 75 T

od 200,00 PLN

Szerokość przekroju: 155 • Wysokość profilu: 70 • Średnica osadzenia: R13 • Indeks nośności: 75 • Indeks prędkości: T • Typ pojazdu: osobowy • Poziom emisji hałasu: 66 dB • Efektywność paliwowa: E • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C
świetne prowadzenie w każdych warunkach atmosferycznych poprzez cały rok

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 to opona całoroczna przeznaczona do aut osobowych. W okresie od 2013 do 2018 producent Goodyear odnotowała więcej zwycięstw w testach opon całorocznych niż jakakolwiek inna testowana marka ogumienia.*

Trakcja w każdych warunkach drogowych

Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons odznacza się znakomitą trakcją na śniegu i lodzie. Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.

nieprzeciętne prowadzenie przez cały rok

technika Weather Reactive opracowana przez Goodyear pozwala na oponom Vector 4Seasons adaptację do zmian pór roku. Nieszablonowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przystosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.

przyjazna dla środowiska

Przejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. Na dodatek w oponie Vector 4Seasons zastosowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszystkich warunkach pogodowych, a także bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te wyraźnie rozszerzają solidność opony.

(*) W oparciu o 33 testy, przeprowadzone od stycznia 2013 r. Do grudnia 2018 r. Poprzez 13 wiodących niezależnych europejskich magazynów branży oponiarskiej.

Opis producenta: Goodyear jest jedną z największych firm oponiarskich na świecie. Firma kreuje swoje produkty w 49 fabrykach w 22 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 66 tysięcy osób. Dwa centra innowacji w Luksemburgu i w USA stale opracowują najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają standardy technice i skuteczności w branży.

producenta Goodyear rozpoznaje dzisiaj niemal każdy kierowca. Co atrakcyjne, historia nazwy marki nie pochodzi bezpośrednio od nazwiska założyciela, czyli Franka A. Seiberling'a. Właściciel Goodyear'a chciał uczcić pamięć osoby, bez której nie powstałaby żadna opona czyli Charles'a Goodyear'a. Jego pomysłem jest jeszcze oznakowanie produktów Goodyear skrzydlatym butem rzymskiego boga handlu i kupiectwa, Merkurego.

Goodyear zawsze inwestował w nowe technologie i rozwój. Dzięki czemu lądownik Apollo 14 został zaopatrzony w MET (Modularized Equipment Transporter) z oponami Goodyear XLT, a Gary Gabelich mógł ustanowić na oponach ze skrzydlatym logiem, rekord prędkości - ponad 622 mph (około 1000 km/h). Z minimalnej fabryki opon rowerowych której lista płac w 1898 roku wynosiła 217 dolarów, powstał koncern którego wysokość sprzedaży przekracza aktualnie 20 bilionów dolarów.