Michelin Pilot Sport 4 SUV 235/55 R19 101 V

od 711,35 PLN

oszczędzasz do 2%
Szerokość przekroju: 235 • Wysokość profilu: 55 • Średnica osadzenia: R19 • Indeks nośności: 101 • Indeks prędkości: V • Typ pojazdu: SUV

atuty towaru: rewelacyjny czas reakcji. Zoptymalizowany odcisk bieżnika w podłożu. Świetne osiągi na mokrych nawierzchniach.. Użycie Opona letnia MICHELIN Pilot Sport 4 jest dedykowana do sportowych samochodów z silnikiem o dużej oraz samochodów z nadwoziem coupé lub kombi cechy wyposażona w technologię ''Dynamic Response'’ tj.

nylonowo-aramidowe opasanie, opona MICHELIN Pilot Sport 4 odznacza się szybką reakcją na ruch kierownicy i wyjątkowo prawidłową precyzją kierowania. Dopasowując się rewelacyjnie do rożnych warunków na drodze, powierzchnia styku pomiędzy oponą a jezdnią została zwiększona dla zapewnienia trafnej kontroli nad pojazdem.

Rzeźba bieżnika opony Pilot Sport 4 zapewnia wysoką responsywność, nadzwyczajne dopasowanie się do warunków na drodze B>; i stosowny odcisk bieżnika w podłożu. Wytworzona z postępowej mieszanki gumowej na bazie elastomerów ergonomicznych, a także krzemionki, opona MICHELIN Pilot Sport 4 odznacza się idealnymi osiągami w zakresie przyczepności i hamowania na mokrych nawierzchniach.

Opona Pilot Sport 4 została wyekwipowana w podłużne, i głębokie rowki produktywne przy odprowadzaniu wody. Mocne strony Opona została sprawdzona w kilku testach, gdzie uzyskała wysokie noty w zakresie trzymania się drogi, a także bezpieczeństwa (1).

5 razy zajęła pierwsze miejsce w teście opon (1).