Radar RPX 800 165/60 R15 81 H

od 143,50 PLN

oszczędzasz do 7%
Szerokość przekroju: 165 • Wysokość profilu: 60 • Średnica osadzenia: R15 • Indeks nośności: 81 • Indeks prędkości: H

Opony Radar to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy adekwatny poziom osiągów w najkorzystniejszej cenie. Asygnowane są do samochodów osobowych, terenowych, a także dostawczych. Progresywny wzór bieżnika gwarantuje wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Do produkcji tego bieżnika zaimplementowano wysokiej jakości mieszankę gumową o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie. Rowki bieżnika uformowano w sposób zapewniający szybkie rozpraszanie wody, co zagwarantuje wysoką wytrzymałość na zjawisko aquaplaningu.

użycie nowej generacji części pozwoliło na udoskonalenie wskaźników oporów toczenia, co gwarantuje niższe spalanie paliwa. Zapewniają niezwykłe osiągi oraz precyzję podczas hamowania na mokrej nawierzchni.

Opony są wyjątkowo należycie wyważone, co zapewnia cichą i wygodną jazdę. Oponay cechują się bardzo dobrą trakcją, w dodatku podczas jazdy z dużą szybkością. Producent Radar powstała w 2006r. Jako flagowy towar spółki Omni United w Singapurze.

Co ciekawe, marka nie posiada własnych fabryk. Opony Radar poza Azją sprzedawane są na niemal wszelkich kontynentach. Można je otrzymać w Europie, Ameryce oraz Afryce i Bliskim Wschodzie. Warto także wspomnieć o tym, że każde 5 USD ze sprzedanej opony trafia na konto fundacji walczącej z rakiem piersi.