Opony do samochodów dostawczych dla kierowców, którzy zwracają uwagę na wartość, zapewniające bezusterkowe prowadzenie i hamowanie na suchej nawierzchni, wysoki przebieg i wyśmienite osiągi na mokrych drogach.

  • bezawaryjne prowadzenie i hamowanie nawet przy obszernym obciążeniu pojazdu

  • Europejska jakość w prawidłowej cenie

  • Konkurencyjne klasy na etykietach*

pokaźniejsza przyczepność na mokrych drogach

Wzmocnienie blokami z komorami i lamelami buduje mocne krawędzie i powiększa przyczepność pojazdu przy znacznym obciążeniu.


Długie przebiegi

Wielokątny profil opony zapewnia długą i szeroką powierzchnię kontaktu z nawierzchnią z równomiernym rozłożeniem nacisku pomiędzy oponą i drogą dla zagwarantowania wysokiego przebiegu.


Pewne prowadzenie i hamowanie na suchej nawierzchni

konkretne bloki zewnętrzne zapewniają udoskonalone możliwości przenoszenia mocy, umożliwiając pewne prowadzenie i hamowanie przy sporym obciążeniu pojazdu.idealna kontrola na mokrych drogach.

optymalnie rozmieszczone rowki obwodowe momentalnie pochłaniają i odprowadzają wodę i rozmoknięty śnieg z bieżnika, umożliwiając genialną kontrolę podczas jazdy na mokrych drogach.


* informacje na etykietach to dane przewidywane; ostateczna ocena zostanie podana do wiadomości wraz z oficjalnym wprowadzeniem nowego produktu (opony zostaną oznaczone jako E-C albo C zależnie od wymiaru).źródło: https://www.sava-tires.com