Yokohama W.DRIVE V903 175/65 R15 84 T

od 155,00 PLN

oszczędzasz do 22%
Szerokość przekroju: 175 • Wysokość profilu: 65 • Średnica osadzenia: R15 • Indeks nośności: 84 • Indeks prędkości: T • Typ pojazdu: osobowy • Efektywność paliwowa: F • Poziom emisji hałasu: 70 dB • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Yokohama W.drive V903 175/65R15 84T opona osobowa zimowa

Zima to inspiracja. Pozwól, aby emocje cię napędziły.

użycie: nieduże samochody osobowe

Nowa opona zimowa z serii W.drive asygnowana dla samochodów kompaktowych. Znamionuje się bardzo dobrym odprowadzaniem wody, a także ponad przeciętną przyczepnością na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. V903 to trójwymiarowa i kierunkowa rzeźba, a także zwężony fason bieżnika. Najwyższa stabilność nawet w trakcie jazdy z dużą szybkością. Jest to opona o niskich oporach toczenia co oznacza, iż nowy W.drive jest ekonomiczny! Przekonaj się sam!

zalety:

* wspaniałe czucie pojazdu na mokrej i ośnieżonej nawierzchni

* wyśmienita stabilność podczas jazdy z dużą szybkością

* Niskie zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia

CHARAKTERYSTYKA:

* Kierunkowy bieżnik

* Wielowarstwowe lamelki

* Trójwymiarowe bloki z technologią „rowka w rowku"

* Główne rowki obwodowe w kształcie zygzaka

* zrównoważona i lekka kompozycja

* Mieszanka bogata w mikro krzemionkę

* Cząsteczki polimeru obudowane krzemionką

LAMELE 3D;

Specjalnie zaprojektowane lamele 3D o wielościennej konstrukcji perfekcyjne osiągi na suchych, mokrych i ośnieżonych nawierzchniach. Szeroka łączna powierzchnia rozszerza sztywność bloków bieżnika i pozwala im na wzajemne wspieranie się.

rozszerzona „gęstość" lameli maksymalizuje efekt krawędziowania, przekładając się na zwiększoną przyczepność.

Porównanie lameli tradycyjnych z lamelami 3D

wielki ZAKRES TEMPERATUROWY;

Mieszanka opony W.drive jest przystosowana do szerokiego zakresu temperatur i zmiennej pogody w zimie. Dzięki temu osiągi opon utrzymują się na stałym, wysokim poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych.

rozciągliwy polimer zachowuje obszerniejszą miękkość i elastyczność w zimowych warunkach. Cząsteczki mikrokrzemionki są drobniejsze konwencjonalna krzemionka, dzięki czemu realne jest bardziej równomierne jej rozłożenie w mieszance. Mikrokrzemionka wpływa na zachowanie sztywności i stabilności opony, nawet w sytuacji wykorzystania miękkich polimerów.

KIERUNKOWA RZEŹBA BIEŻNIKA;

1) Kierunkowy bieżnik udoskonalone "czucie" nawierzchni, trakcję na śniegu i błocie pośniegowym, a także nieprzeciętne odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni.

2) Oryginalne wielowarstwowe lamele YOKOHAMY maksymalizują efekt krawędziowania na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Mimo miękkiej mieszanki bloki bieżnika pozostają sztywne.

3) Centralne żebro z trójwymiarowymi ściankami zagwarantuje stabilność jazdy na suchej nawierzchni przez rozszerzenie powierzchni styku Mikrorowki rozpraszają napięcie i ciepło na powierzchni opony, uniemożliwiając nierównomiernemu zużyciu opony.

4) Zygzakowate rowki wzdłużne wspaniałą trakcję i stosowny drenaż, broniąc przed aquaplaningiem.