Yokohama W.DRIVE V903 185/65 R15 88 T

od 192,00 PLN

oszczędzasz do 1%
Szerokość przekroju: 185 • Wysokość profilu: 65 • Średnica osadzenia: R15 • Indeks nośności: 88 • Indeks prędkości: T • Typ pojazdu: osobowy • Efektywność paliwowa: F • Poziom emisji hałasu: 70 dB • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C

Yokohama W.drive V903 185/65R15 88T opona osobowa zimowa

Zima to inspiracja. Pozwól, aby emocje cię napędziły.

zastosowanie: nieduże samochody osobowe

Nowa opona zimowa z serii W.drive dedykowana dla samochodów kompaktowych. Cechuje się nad wyraz korzystnym odprowadzaniem wody, a także ponad przeciętną przyczepnością na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. V903 to trójwymiarowa i kierunkowa rzeźba i zwężony krój bieżnika. Najwyższa stabilność nawet w trakcie jazdy z dużą prędkością. Jest to opona o niskich oporach toczenia co oznacza, iż nowy W.drive jest ekonomiczny! Przekonaj się sam!

mocne strony:

* nieprzeciętne czucie pojazdu na mokrej i ośnieżonej nawierzchni

* wyśmienita stabilność podczas jazdy z dużą prędkością

* Niskie zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia

CHARAKTERYSTYKA:

* Kierunkowy bieżnik

* Wielowarstwowe lamelki

* Trójwymiarowe bloki z technologią „rowka w rowku"

* Główne rowki obwodowe w kształcie zygzaka

* stabilna i lekka kompozycja

* Mieszanka bogata w mikrokrzemionkę

* Cząsteczki polimeru obudowane krzemionką

LAMELE 3D;

Specjalnie zaprojektowane lamele 3D o wielościennej konstrukcji nadzwyczajne osiągi na suchych, mokrych i ośnieżonych nawierzchniach. Obfita łączna powierzchnia rozszerza sztywność bloków bieżnika i pozwala im na wzajemne wspieranie się.

zwiększona „gęstość" lameli maksymalizuje efekt krawędziowania, przekładając się na rozszerzoną przyczepność.

Porównanie lameli klasycznych z lamelami 3D

obszerny ZAKRES TEMPERATUROWY;

Mieszanka opony W.drive jest przypasowana do szerokiego zakresu temperatur i zmiennej pogody w zimie. Dzięki czemu osiągi opon utrzymują się na stałym, wysokim poziomie, niezależnie od warunków atmosferycznych.

elastyczny polimer zachowuje większą miękkość i elastyczność w zimowych warunkach. Cząsteczki mikrokrzemionki są drobniejsze konwencjonalna krzemionka, dzięki czemu realne jest bardziej równomierne jej rozłożenie w mieszance. Mikrokrzemionka wpływa na zachowanie sztywności i stabilności opony, choćby w sytuacji wykorzystania miękkich polimerów.

KIERUNKOWA RZEŹBA BIEŻNIKA;

1) Kierunkowy bieżnik ulepszone "czucie" nawierzchni, trakcję na śniegu i błocie pośniegowym i znakomite odprowadzanie wody na mokrej nawierzchni.

2) Oryginalne wielowarstwowe lamele YOKOHAMY maksymalizują efekt krawędziowania na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Mimo miękkiej mieszanki bloki bieżnika pozostają nieelastyczne.

3) Centralne żebro z trójwymiarowymi ściankami gwarantuje stabilność jazdy na suchej nawierzchni poprzez zwiększenie powierzchni styku Mikrorowki rozpraszają napięcie i ciepło na powierzchni opony, uniemożliwiając nierównomiernemu zużyciu opony.

4) Zygzakowate rowki wzdłużne świetną trakcję i stosowny drenaż, broniąc przed aquaplaningiem.