Yokohama W.drive V905 215/55R18 95V opona osobowa zimowa

Opony znamionuje idealna sterowalność i genialne hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Gwarantuje doskonałą sterowalność i nieprzeciętne atrybuty hamowania na każdym rodzaju nawierzchni. Umożliwia szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O najróżniejszYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu w trakcie takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

obfite ROWKI SKOŚNE;

świetny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących przez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa warianty lamelek słuszny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

trafne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku wykorzystywania opony.

MAKSYMALNA ilość KRAWĘDZI I adekwatnY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od rozmiaru, liczba krawędzi wzrosła przeciętnie o 26% w porównaniu do V902. Optymalny stosunek rowków i wypustek bieżnika został osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, polepszającej pewność prowadzenia równocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku poprawia przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku ulepsza trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zagwarantuje dobre zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka zagwarantuje perfekcyjne osiągi w szerszym zakresie temperatur, a także mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

udoskonala miękkość opony, zwiększając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Ulepsza osiągu jednocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.