hf-252b ( 4.00 -12 4pr tt nhs ) marki Duro

od 316,00 PLN

Opony przemysłowe DURO HF 252B posiadają głęboki bieżnik rodzaju szewron. Są powszechnie stosowane jako opony rolnicze i do pracy w maszynach leśnych.Pełna 2 letnia gwarancja jakości na wszystkie opony i dętki DURO pochodzące z oficjalnego, polskiego kanału dystrybucji.

Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze.

Koncern produkuje aktualnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, przez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do urządzeń przemysłowych, wózków widłowych i gokartów.

Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i odporność. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO znane są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji.

dodatkowo wyjątkowo niebanalna wartość sprawia, iż zainteresowanie klientów oponami producenta DURO nieprzerwanie rośnie. Warto posiadać DURO w swojej ofercie! Pamiętaj: DURO. Daje przewagę!...